Zdjęcie z pokazu kolekcji PIANOforte TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak , Fot. Marek Makowski

Założycielem i projektantem marki TOMAOTOMO jest Tomasz Olejniczak. To twórca wszechstronny i bezkompromisowy. Od początku swojej pracy konsekwentnie podąża własną drogą, kreując projekty bardzo charakterystyczne, które budują tożsamość marki. Tomasz Olejniczak z pasją tworzy projekty dla kobiet aktywnych i charyzmatycznych, które ponad wszystko cenią wysoką jakość. To one w życiu kierują się maksymą, że lepiej wydać więcej na coś wyjątkowego, niż za mniej kupić coś typowego, standardowego i takiego jak wszyscy.

Klientki kochają ubrania TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak, bo zawsze wyróżniają się doskonałym krojem, podkreślającym atutu kobiety, perfekcją wykonania oraz najwyższą jakością tkanin. Projektant ma na swoim koncie prezentację kilku kolekcji na łódzkim Fashion Week oraz dwa autorskie pokazy. Jako jeden z nielicznych polskich projektantów prezentował swoje projekty także na Vancouver Fashion Week.

Propozycje ślubne TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak z kolekcji PIANO-FORTE są ultra-kobiece a zarazem nowoczesne w formie i kroju . Projekty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, takich jak jedwab naturalny, koronki francuskie i włoskie. W najnowszej kolekcji wykorzystano oryginalne zdobienia ubrań. Projektant marki użył pereł, kamieni swarovskiego oraz piór strusich, aby nadać projektom niezwykłej szykowności. Ekskluzywne wykończenia sprawiają, że projekty TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak cechują się nieprzeciętną elegancją.

 

#Projektanci CBW2017 #catwalkCBW2017  #showroomCBW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *