Cracow Bridal Weekend to event przypominający w formie europejskie weekendy modowe, czy tygodnie mody. Chcielibyśmy zaprezentować Państwu  współczesne, trochę alternatywne, ale równocześnie nasze podejście do stylizacji ślubnej i usług branżowych. “Zaprosiliśmy do udziału polskich projektantów, wybraliśmy ich bardzo świadomie. Wszystkie nazwiska doskonale wpisują się w naszą wizję mody ślubnej i współczesnej stylizacji Pary Młodej, choć w tej edycji stawiamy na kobiety. Wydarzenie kierujemy do wszystkich zainteresowanych tematyką ślubną: narzeczonych, amatorów i specjalistów.” Dwudniowa impreza odbywać się będzie w kompleksie Tytano (o powierzchni 1500 m2), przy Dolnych Młynów 10 w Krakowie, najbardziej popularnym i najchętniej odwiedzanym miejscu na mapie miasta. Nie może Was zabraknąć | Zainteresowany?

Mini inforamator #CBW2017

1.Na warsztaty, pokazy mody i after osobowiązują bilety lub zaproszenia.

2.Każdy kto nie jest naszym Partnerem biznesowym, medialnym lub Projektantem  musi wykupić bilet wstępu na określoną część.

3.Nie będzie możliwości zakupienia biletu na miejscu (poza samym afterparty).

4.Przygotowaliśmy dla Was kilka wariantów, w zależności od tego w czym chcielibyście uczestniczyć. Bieżące informacje i kontakt znajdziecie tutaj

5. Line Up zamieszczony jest tutaj

6.Chętnie odpowiadamy na maile: bridesandthebirds@gmail.com

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *