Cudowna współpraca na okoliczność Cracow Bridal Weekend 2017

 

Decolove Atelier  powstało z wielkiej miłości do ręcznie wykonywanych ozdób i misternych detali. Duszą Decolove jest projektantka Karolina Pytlakowska, która jest autorem wszystkich kolekcji oraz czuwa nad całym wizerunkiem marki. Wśród projektów Decolovemożna znaleźć spokojne kolekcje na jesień i zimę oraz trochę bardziej spektakularne ozdoby na wieczór. Jednak szczególnie bliskie naszemu sercu jest kreowanie niezapomnianych, romantycznych ozdób ślubnych.

Wszystkie dodatki są wykonywane ręcznie przy użyciu wysokiej jakości materiałów, z dużym przywiązaniem do detali. Wyjątkowe miejsce w pracowni poświęcone jest ponad stuletniej technice produkcji kwiatów z jedwabiu, które są ręcznie wycinane, prasowane i zszywane przy użyciu tradycyjnych narzędzi. Decolove jest też często zapraszane przez projektantów do współpracy przy kolekcjach. Dotychczas mieliśmy okazję pracować z Blessus, LaMania, Bizuu, Łukaszem Jemiołem czy Dawidem Wolińskim. Dziś premierowo pokazujemy kolekcje sukien ślubnych Michael Hekmat zdobioną jedwabnymi kwiatami oraz mosiężnymi ozdobami naszego autorstwa.

 

Michael Hekmat jest absolwentem prestiżowej uczelni Istituto Marangoni w Mediolanie, gdzie ukończył studia na kierunku Projektowanie Mody. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał u Hugo Bossa w Niemczech i u Vivienne Westwood w Londynie. Jego kariera nabrała tempa wraz z angażem u Narciso Rodrigueza oraz u Proenza Schoulerw Nowym Jorku. W kolejnych latach pracował u Giambattisty Valli w Paryżu, aż w 2011 roku zdecydował się stworzyć własny brand w Warszawie.

Jest podwójnym laureatem włoskiej edycji Vogue Talents oraz zwycięzcą Konkursu C&A Re-Imagine Design Challenge 14. Ponadto jest zapraszany do współpracy i kolaboracji z polskimi markami odzieżowymi, dla których projektuje gościnnie. Precyzja i oddanie definiują pracę Michael’a. Zamiłowanie do ilustracji i ciągłe poszukiwanie inspiracji to najbardziej charakterystyczne cechy oddające filozofię  jego projektowania. Wysublimowane sylwetki kobiece nawiązujące do epok z historii kostiumu, innowacyjne tkaniny i sposoby wykończeń są nieodłącznymi elementami każdej kolekcji. Projektuje dla kobiet świadomych, znających swoje potrzeby i atuty, otwartych na oryginalny design. Ubierając, konsekwentnie realizuje swoją wizję estetyczną.

 

#ProjektanciCBW2017 #showroomCBW2017

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *