Centrum Urody Moss – wszystko co najlepsze dla urody w jednym miejscu.

Moss to miejsce dedykowane osobom, które cenią dostępność wielokierunkowej pielęgnacji w jednym miejscu.  To przestrzeń podzielona na trzy strefy: Moss Beauty, Moss Hair oraz Moss Nails.

Moss to zespół doskonałych ekspertów – osób o ogromnej wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościach, a także ogromnej kulturze i zrozumieniu dla indywidualnych potrzeb klientów.

Moss pozwala uciec od miejskiego zgiełku. Sprzyjają temu przestronne wnętrza, które charakteryzuje nowoczesny minimalizm. Surowa, designerska bryła architektoniczna miejsca jest doskonałym tłem dla przyjaznej i wyciszającej zieleni uśpionego mchu norweskiego oraz elementów szkła i naturalnego drewna, które wspólnie tworzą unikalny charakter tej urodowej przestrzeni.

Moss Beauty to przestrzeń pielęgnacji skóry twarzy i ciała z zaawansowanymi programami kosmetycznymi i najnowocześniejszymi estetycznymi technologiami. Jako jedyne miejsce w Krakowie Moss oferuje zabiegi wykorzystujące Icoone Laser – najnowocześniejszą aparaturę estetyczną. W ofercie Moss są także holistyczne rytuały opieki nad skórą. Moss Hair to strefa dedykowana stylizacji, koloryzacji i pielęgnacji włosów. Wprowadza w świat najnowszych trendów fryzjerskich i nowoczesnych metod dbania o włosy i skórę głowy. Moss Nails to królestwo koloru i miejsce pielęgnacji dłoni oraz stóp.

#BeautyCBW2017 #PrelegenciCBW2017 #PartnerzyCBW2017

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *