Firma Agnieszka Światły powstała z myślą o stworzeniu unikatowego, wyróżniającego się i wysokiej jakości produktu na rynku. Jej założycielka z myślą o indywidualnych upodobaniach oraz potrzebach klientek stara się sprostać każdemu wyzwaniu i tworzy każdą część garderoby na miarę i z największą dbałością o detale. Suknie, które powstają uszyte są z najwyższej jakości tkanin, sprowadzanych z Włoch, Hiszpanii i Portugalii, dzięki czemu projekty są unikatowe i bardzo często w pojedynczych egzemplarzach.  Celem marki jest  stworzenie miejsca, które daje ogromne możliwości projektowe i spersonalizowane pod klienta, dzięki czemu każda kobieta będzie czuła się wyjątkowo, oryginalnie i co najważniejsze poziom satysfakcji będzie na najwyższym poziomie.Przygoda Agnieszki Światły rozpoczęła się w roku 2006, kiedy to powstała pierwsza pełna kolekcja, która bardzo szybko zyskała uznanie w prasie, mediach jak i podczas konkursów dla projektantów min „Oskary Fashion” czy „New Look Design” w Warszawie.W roku 2008 ukończyła z wyróżnieniem wrocławską Szkołę Projektowania i Stylizacji Ubioru i był to oficjalny start w świecie mody. W tym samym roku zdobyła I miejsce w kategorii Haute Couture w konkursie dla projektantów  „Gryf Fashion Show” w Szczecinie.W 2010 roku otworzyła swoje autorskie Atelier we Wrocławiu. Jej głównym celem jest stworzenie miejsca unikalnego, w którym klientki poszukujące indywidualnego podejścia, otrzymają fachową pomoc w wybraniu kreacji marzeń.

W 2014 roku chcąc rozwinąć się w innym segmencie rynku, stworzyła pierwszą kolekcję sukien ślubnych, przekształcając markę w bardziej wszechstronną i dającą większe możliwości. Jej kolekcje premierowe pokazywane są dwa razy do roku w najbardziej prestiżowych lokalizacjach i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Do tej pory autorskie pokazy miały miejsce min w: „Sofitel Old Town” Wrocław, Audi Centrum Wrocław, Volkswagen Centrum Wrocław, Teatr Lalek we Wrocławiu, Solpol Wrocław, hotel „Platinum Palace” oraz salon Lexus Wrocław.

Projektantka ubiera znane osoby ze świata mediów, sztuki, mody a jej kreacje publikowane są na łamach ogólnopolskich czasopism o modzie a także w programach telewizyjnych TVN, Polsat czy TVP. Na stałe współpracuje z grupą ATM przy produkcji serialu „Pierwsza Miłość”. Po sukcesie w Polsce zaczęła również rozwijać się na arenie międzynarodowej prezentując swoje kolekcje na „Lviv Fashion Week” na Ukrainie, „Berlin Mercedes-Benz Fashion Week” czy „LGN Summer Catwaalk Presentations” w Londynie.

#ProjektanciCBW2017 #catwalkCBW2017 #showroomCBW2017

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *